Oczyszczenie? Dotlenienie? Oksybrazja!

Promienna i gładka skóra to podstawa dobrego samopoczucia!  Jednym ze sposobów, aby dotlenić naszą skórę i nadać jej blasku, jest oksybrazja. Nieinwazyjny zabieg, idealny do każdego rodzaju skóry w każdym wieku!

Oksybrazja przyczynia się nie tylko do oczyszczenia skóry z nadmiaru sebum, ale również do mikrozłuszczenia martwych komórek naskórka. Usuwając nieprzepuszczalną barierę, jaką są komórki warstwy rogowej naskórka nie tylko eliminujemy wyraz zmęczonej i poszarzałej skóry, lecz zwiększamy również wchłanialność składników aktywnych  zawartych w preparatach pielęgnacyjnych oraz  przygotowujemy skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Zabieg wykonywany jest bezdotykowo, przez co jest dedykowany dla każdego rodzaju skóry, w tym również dla skór wrażliwych i naczyniowych. W trakcie oksybrazji dochodzi do schłodzenia skóry, przez co zwężeniu ulegają naczynia krwionośne oraz rozszerzone pory.

Zabieg można wykonać przed ważnymi uroczystościami czy też przed pójściem do pracy – nie powoduje podrażnień.

Za pomocą sprężonego powietrza i soli fizjologicznej  dochodzi do oczyszczenia, ale również mikromasażu. W efekcie czego głębsze warstwy naszej skóry zostają pobudzone do produkcji kolagenu, który jak wiemy odpowiedzialny jest za sprężystość i młody wygląd naszej skóry.

Pozwól sobie na odrobinę relaksu..