Moda i uroda idą w parze

Modowa metamorfoza bohaterki pierwszej edycji programu „Metamorfoza z Souvre” już za nami!

Uczestniczka projektu odwiedziła inowrocławski Butik Paryżanka, którego profesjonalne stylistki doradziły, jaki strój wybrać, aby podkreślić atuty sylwetki Emilii. Nasza bohaterka olśni nią Gości przybyłych na finał metamorfozy, który już niebawem!

Elegancja zawsze w modzie

Każda przemiana rozpoczyna się od analizy sylwetki i krótkiego wywiadu na temat preferencji modowych i charakteru wykonywanej pracy. Zadaniem stylisty jest bowiem podkreślenie osobowości klienta, zatem styl, kolorystyka, makijaż i dodatki są dobierane tak, aby bez słów komunikować, kim jest dana osoba. Modowej metamorfozie w Butiku Paryżanka poddała się 41-letnia Emilia z Kalisza, uczestniczka pierwszej edycji projektu „Metamorfoza z Souvre”, która odbywa się w inowrocławskim Instytucie Urody Souvre. Bohaterka przemiany zdecydowała się na klasyczną sukienkę do kolan w odcieniach granatu, którą założy na galę finałową metamorfozy.

Znaczenie dodatków

Paryżanka to nie tylko ubrania, ale również obszerny wachlarz dodatków. Znajdziecie tutaj biżuterię, buty oraz torebki, które będą pasowały do wielu Waszych stylizacji. Panowie również wybiorą tutaj coś dla siebie. – Podążając za najnowocześniejszymi trendami, śmiało można powiedzieć, że Paryżanka to butik dla każdego. Poza wytwornymi sukienkami koktajlowymi, jak i wieczorowymi, znajdziecie ubrania na co dzień – zaznacza Pani Anna Koniczyńska, właścicielka Butiku Paryżanka zlokalizowanego przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu, laureata I miejsca plebiscytu Mistrzowie Handlu w kategorii Butik Roku 2017 województwa kujawsko-pomorskiego. Fachowa obsługa pomoże dopasować każdy element stroju. Jeśli chcecie poczuć się jak prawdziwa Paryżanka i nie wydać fortuny, to z pewnością butik dla Was.

 

 

Pozwól sobie na odrobinę relaksu...