W poszukiwaniu idealnego wyglądu

Nie zdajemy sobie sprawy, jak kolor włosów wpływa na nasza urodę. Każda z nas może posiadać taki odcień włosów, w którym nawet bez makijażu będzie wyglądać promieniście oraz czuć się atrakcyjnie. Ludzie kierują się zasadą, że ubiór, fryzura i akcesoria mogą podkreślać nasz typ urody. Odpowiednie strzyżenie powinno skorygować i nadać odpowiedni kształt twarzy, natomiast kolor ma podkreślić naszą cerę, by wydobyć z niej blask.

Na początku należy określić typ swojej urody. Wyróżniamy dwa:

  • Typ urody zimny (charakterystyczne cechy: kolor zębów biały lub śnieżnobiały, twarz w otoczeniu bieli wygląda wyraźniej i zdrowo)
  • Typ urody ciepły (charakterystyczne cechy to: kolor zębów – odcień złamanej bieli lub kremowy, twarz wygląda na zmęczoną przy krystalicznych odcieniach materiału)

Osoby o zimnym typie urody powinny wybierać kolory w odcieniach fioletu, popielu oraz platyny. Natomiast osoby o ciepłym typie powinny otaczać się odcieniami złota, miedzi oraz czerwieni.

Jeżeli chciałabyś zmienić coś w swojej fryzurze, lecz dalej nie umiesz odpowiedzieć sobie na pytanie, w czym lepiej wyglądasz lub jaki kolor i odcień do Ciebie pasują, zapraszamy do naszego salonu. Nasza styliska pomoże Ci w doborze koloru, uwzględniając Twój typ urody, osobowość oraz najnowsze trendy we fryzjerstwie.

Pozwól sobie na odrobinę relaksu...